Beads by Evelii

17.8.2021 19:59
Korálky z minerálů jsou teď velmi módní. Málokdo ovšem ví, že mají i léčivou magickou moc a sílu. Nevěříte? Věříte v přátelství? Vnímáte své dobré přátele, co umí? Co je baví? Co vkládají do přátelství s Vámi? Do činností, které podnikají? Do každého kousku času, který prožívají? Pak jistě uvěříte i v moc příběhu beads by evelii a písmenek bb vložených do kouzelných korálků.

Moje milovaná kámoška Evelii je sice vystudovaná inženýrka, která rozumí stromům, lesům, všemu tomu bio a eko a kdovíco ještě, ale navíc je neskutečně šikovná na ruce, má fantazii, umí vyrobit originální malbu na zeď, zrovna tak jako upéct a vyzdobit dort, jaký ještě nikdo neudělal, pomalovat kamarádce boty, takové Chagallky nemá nikdo :-), a taky vyrábí šperky. Miluje brože, korále, naušnice, pásky, přezky, zná materiály, má nejraději ty přírodní, umí vysvětlit proč právě ten či onen druh, jak a kde se v přírodě vzal, jak se zpracovává...Jednou jsem potřebovala vybrat dárek, speciální dárek, pro kámošku, kterou zná Evelii jen z mého vyprávění, nikdy ji osobně neviděla, ale protože mě poslouchá, umí naslouchat a představovat si, tak, když jsem ji požádala o radu, víc než hodinu jsem pak stála v krámě ručně vyráběných dárkových předmětů, šperků a ozdob, do kterého mě Evelii poslala, na uchu jsem měla Evelii v mobilu, popisovala jsem jí věcičky z poličky a ona mi diktovala a radila a vysvětlovala a nakonec doporučila to nejlepší právě a přesně trefně  pro tu moji kámošku. Brož. :-)

Evelii není jediná na světě, kdo teď navléká korálky a vyrábí cool náramky. Ale je nejlepší na světě. Já ji znám. Vím, co pro ni tahle činnost znamená, jak ráda po uložení dětí, v noci, usedá k téhle své lásce, jak ona říká uklidňující a nabíjejí zároveň. A co při tom cítí. Onehdy, poněvadž jako správná kámoška věděla, že se jistě ve dvě ráno dívám na tenisový zápas US Open, poslala mi fotku náramku, k jehož složení ji prý inspiroval můj oblíbený Nadal. Víc tady zatím neprozradím, ale limitovaná edice beads by evelii pro bbleisure je na světě :-) 

Ty korálky jsou jako ona. Jsou prozářené možná nejúpřimnějším úsměvem jaký znám, vidím v nich její jiskřivý a nakažlivý smích a taky uslzené oči dojetí či občasného smutku. Odráží se v nich několik odstínů barvy očí dámy, která je skládá, prý zcela intuitivně, k sobě. Ač intuitivně, přesně ví, která barva, který kamínek, co znamená. Například "tenhle," napsala mi, " z achátu, posiluje koncentraci, sebedůvěru, sebepoznání, dává ti odvahu i pocit bezpečí, schopnost být k sobě upřímný."

Možná si to namlouvám, možná ne, ale na všech náramcích se opakuje růženín, ten, jak jsem si přečetla, podněcuje schopnost milovat a být milován. A ulevuje při smutku. A to je přesně ono. To je přesně Ona. Celá Evelii.

Beads by Evelii jsou jedinečné, originální a mají kouzelnou moc. Jsou prozářené září, která čiší z Evelii, kdykoliv ji potkáte. A nakažené její bezmeznou láskou k lidem a životu.

Nabídnout si a vybrat si můžete při všech bblesiure událostech. Až vyzkoušíte, uvěříte. To jsem si zcela jistá.

Beata BB