PF 2022 aneb tu pohádku si píšeme my sami

21.12.2021 17:49
Veselé Vánoce, "těm, co už jsou dospělí, ať je znova pět", spokojenost a čas na důležité věci v roce 2022 Vám přeje tým bbleisure.cz!

Vážení klienti, milí přátelé,

děkuji Vám za přízeň a důvěru, se kterou svěřujete to nejcennější, co máte, do rukou bbleisure matrixu.

Rok 2021 nebyl snadný, pro někoho naprosto odlišný, než roky předešlé. Přesto jsme ho zvládli, a věřím, že přežijeme i jeho několik posledních dní, ve zdraví a lásce. A s těmito cennými oporami, navíc bohatší o mnoho nových poznání, vykročíme do roku dalšího.

Přestože jsme byli částečně limitováni a nemohli některé měsíce cvičit společně indoor, svoji cestu k sobě (k sobě vzájemně a i k sobě samým) jsme si našli. Pracovali jsme spolu na dálku a virtuálně, na blízko z očí v oči v mini týmech. Díky době covidové jsme se poznali (každý sám i spolu vzájemně) jinak, než na vytýčených, dávno zajetých komfortních značkách. Museli jsme si jiné značky jinde najít, objevit, prosadit, ustát, osahat, vychodit. A že v tom bylo občas kus pořádné osobní výzvy, ale hlavně dost týmové zábavy a srandy, nevzpomněli jsme si plakat a naříkat nad rozlitým virem. 

Soucítíme se všemi, kterým pan Covid vzal víc, než jim dal. Víme, co on dokáže. Soucítíme se všemi, kteří ztratili své blízké, smrt máme na klinice v přímém přenosu dnes a denně, i teď, kdy už většina lidí radostně vyhlíží Ježíška, jsou lidé - zdravotníci, kteří smutně vyhlíží ne Ježíška, ale konec tady toho zlého snu. Někteří z nich jsou součástí našeho týmu. Snažíme se, aspoň po chvilkách, zapomenout na to, "co se děje tam za dveřmi ven". A jde nám to společně docela dobře. 

Snažíme se o rovnováhu mezi zlým a dobrým, ve všem v našem životě. Říkáme, že si jdeme aktivně každý sám pro svoje zdraví. Zdraví není nepřítomnost nemoci, ale komplex spokojeností v různých sférách, mnohdy nenápadných ingrediencí malých radostí. Nestačí jen cvičit, zdravě jíst a otužovat se, ale mít v koktejlu denně ingredience radosti, spokojenosti, vášně. Časy a poměry, které teď panují, si vysloveně říkají o ten vlastní aktivní či PROaktivní přístup, nečekat, že radost, síla, odolnost, vřelost, láska, padají z nebe. Nepadají, naopak, musíme si pro ně sami jít, hledat je a snažit se je vidět i přes černé mraky. A co víc, nastavit pomocnou ruku nebo aspoň ukázat světýlko bezradným bloudivším pocestným. 

bbleisure.cz není žádná velká firma, zakládá si na nemasivním a nekomerčním přístupu, osobním přístupu ke každému jeho jedinci, zakládá si na přátelství a kvalitě, jak ve vztazích, tak i v tělocviku. Společně si zakládáme na kouzlu postupného pozvolného růstu, progresu, sebe-péče a PROAKTIVNÍ, nikdy nekončící cestě ke Zdraví.

O to víc si vážím, že 11. dubna roku 2022 oslavíme 8. rok života.

Vážím si Vaší součinnosti a vzájemné podpory, děkuji Vám, a zároveň ještě jednou GRATULUJI, že jste součástí.

I v době mezi svátky probíhají dál remote programy a některé tréninky, kromě těch v Baluo, tam začneme hned první týden v lednu, v rezervačním systému už máte rozpis.

Cold tým jede furt pryč, jsem na nás pyšná, od srpna 2021 v režimu dvakrát týdně, fakt jsem to nečekala. Kam nás to dovede? Budeme za pár let chodit do půl těla bosky kolem vody, která už nás nebude tolik bavit, jako nám to říkal ten pán? Uvidíme, co bude, ale vím, že něco určitě, zase si najdeme nějakou VÁŠEŇ, novou výzvu pro sebe. Tyhle "projekty vášně" jsou jednou z fungujících pilulek na případné smutky a účinkují výborně i pro spokojené stárnutí. Spolu s variabilitou pohybu, v souladu s přírodou a životem v rytmu.  

V prosince jsme měli adventní výzvu "každý den něco udělej pro svoje zdraví", v lednu pokračujeme / začínáme zase, ozvěte se, kdo se chcete přidat.

Když si každý den zapíšeš jednu věc, kterou si udělal/a pro svoje zdraví, a po pár týdnech, co po pár týdnech, po jednom týdnu si je přečteš zpět, možná se začnou dít zázraky, které jen láska a pohádky umí...

Za všechny naše instruktorky, za všechny naše (mini) týmy: 65+, MaMi, Zdravotní i Bestie grupy, za Nordic Walking, Wellness i Cold smečku Vám všem přeji krásné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce!

Beata BB