Můj život v rytmu / BBleisure Diář 2022

25.11.2021 13:08
"Tenhle diář se nehodí pro takový ty zápisky ve středu ve dvanáct právník, ve čtvrtek v osm porada. Tohle je můj deník, pro poznámky typu - letos jsem chtěla zhubnout pět kilo, povedly se mi jen tři, no nic s těmi dvěma se poperu příští rok." /R.M./

Dostává se Vám do rukou náš v pořadí čtvrtý originální diář.

Pracovní sešit. Deník vděčnosti. Čtenářský deník. Menstruační kalendář. Archív citátů. Poznámky, které si píšeš a čteš jen ty. Kresby. Vlepené výstřižky. Cokoli Ty chceš. Čemu chceš, tomu věnuješ svůj čas.

To je Tvůj diář.

Grafika by Evelii.

Velikost A5, (do menšího se tak dobře nepíše a nekreslí),
64 listů, to je 128 stran, letos bez jediné fotky,
týdenní datování, 
česká a slovenská jména, 
české svátky, 
měsíční přehled na rok 2022 i na rok 2023, 
místo na zápisky, poznámky a plánování, 
deník vděčnosti, deník dobrých úmyslů,
gumička, aby vám nevypadávaly případné vložené papírky, 
kroužková vazba,
obálka s logem v perleti, lesk a mat.
V bílé. Bílá je čistá, přirozená, přitom svěží a šikézní. Jako Vy. Bílá je i barva letošních Vánoc.

Proč jsme vydaly v pořadí již čtvrtý tištěný diář, když světem vládne elektronizace?! Nejspíš právě proto. Jsme přece v Leisure Time, v čase, který patří jenom nám, v prostoru největší svobody, kde můžeme rozjímat, kultivovat sami sebe, vnitřně si prožívat a užít realizované činnosti. Tištěný diář voní papírem a tužkou, zní při otáčení stránek, hraje všemi barvami, srší nápady, zažívá prožitky, sleduje zlozvyky měnící se ve zdravé návyky, maluje barevné či černé puntíky, může být rádcem, motivátorem, inspirátorem, vrbou i deníkem vděčnosti. Přiměje nás zastavit se, utřídit myšlenky. Když vezmeme do ruky tužku, donutí nás nad zapisovaným popřemýšlet, pustit uzdu strohosti a vyjádřit své nápady či pocity v širším kontextu. Tištěný diář je hmatatelný, ne virtuální, černé na bílém kouzlí veselými i smutnými vzpomínkami, archivuje. Taková sbírka diářů může po letech patřit mezi nejcennější kusy naší osobní knihovny.

BB Leisure Time diář 2022 je zhotovený z lásky a s láskou, s velkou pokorou ke zdraví, s vírou v sílu a odolnost, které se dají nabýt pravidelným tréninkem. 

Budeme mít radost, když Vám bude dobrým parťákem ve Vašem životě v rytmu. Každý den, ráno, v poledne, večer, celý týden, každé roční období, celý rok.

Děkujeme, že si Váš život v rytmu neumíte představit bez bbleisure diáře.

Beata BB, Evelii a tým nejlepších ženských na světě. Poděkujme si všechny navzájem i samy sobě, bez každé které z Vás by ten diář nebyl, jaký je. A celý náš společný Leisure čas. Díky!