Aktuální ceník a provoz bbleisure

9.7.2021 03:30
Ceník od 1. 1. 2021: Skupinové lekce v tělocvičně - cena za 1 osobu ve skupinové lekci: 140,- Kč při jednorázovém vstupu / 120,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 600,- Kč. Tato cena platí i pro MaMi včetně mimi. Senioři od 65 let 70,- Kč / při jednorázovém vstupu / 60,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 300,- Kč. Všechny lekce v Baluo, na které si rezervujete místo a včas jej neodhlásíte, jsou zpoplatněny v plné výši. Nordic Walking - cena za 1 osobu ve skupinové 90ti minutové lekci: 140,- Kč. Osoby mladší 18 let a starší 65 let 70,- Kč. Cena za individuální lekci 250,- Kč/90 min. Ceny programů PRO ženy jsou uvedeny buď přímo u nich nebo sjednávány podle domluvené náplně a rozsahu programů. Ceny online lekcí jsou naceněny poloviční částkou běžné lekce v tělocvičně.

PROVOZ:

Prázdninové lekce v Baluo zatím jen několik hodin týdně: MaMi v pondělky 9-10, 65+ středy 9-10, odpolední bbleisure mix pondělky 16-17 a 17:15-18:15 a čtvrteční 17-18. Sledujte rezervační systém, hlaste se jeho prostřednictvím. Podmínkou pro účast ve skupinové lekci je prokázání negativního testu, očkování nebo prodělaného Covid-19. I nadále pokračují lekce na dálku, které se osvědčují jak v indivindi, tak skupině, a rovněž Nordic Walking a cviko venku. Děkuji za celý náš tým a bbleisure partu a rodinu, že stále držíme spolu a při sobě.

Všechny případné změny jsou předem avízovány!

NORDIC WALKING lekce probíhají stále, vždy po domluvě místa srazu , času a termínu předem.

Pravidelně každou středu od 17:00 v parku (prázdninové měsíce dle domluvy) - sraz za pavilonem "A" Výstaviště Flora. Hlásit se můžete na beata@bbleisure.cz nebo tel. č. 777 307 054.

(Počet účastníků respektuje nařízení vlády a epidemiologická opatření, ale i v době rozvolnění je kapacita lekce max. 5 osob).

 

ONLINE LEKCE skupinové: (prázdninové měsíce dle domluvy)

středy 18:30 Work In, tzn. cvičení na uklidnění, povzbuzení parasympatiku, dýchání, mobilita, restorativní cviky a pozice, 

soboty 8:30 Work Out, tzn. cviko na rozparádění se do aktivního víkendu, doma v obýváku se nedá úplně do ztrhání, takže se nebojte,  je to zdravě výživné povzbuzení sympatiku,

Všechny lekce v délce 60 minut probíhají přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům, kteří se přihlásí přes rezervační systém bbleisure, (nebo jakkoli jinak), posílám odkaz na jednoduché připojení, cena je polovina lekce v tělocvičně, škrtáte si na své permanentce, případně platíte na účet.

Jelikož tento způsob společného vidění a hlavně group cvičení skýtá výhody, o kterých jsme dříve netušili, dokud jsme je nezkusili, už teď mohu zaručit, že nějaká online lekce zůstane v rozvrhu bbleisure i v časech bez karanténních omezení.

 

REMOTE COACHING individuální:

neboli cvičení podle mých pokynů, videí, komentářů, cvičíte podle aplikace, kterou si na základě mých instrukcí stáhnete do svého mobilu nebo počítače, cvičíte doma, na zahradě, na dovolené,..., v prostoru a hlavně čase, který Vám vyhovuje, stačí, že si ho Vy sami pro sebe najdete a uděláte.

Tento způsob individuálního tréninku a komunikace mezi mnou a jednotlivými Vámi prokázal a prokazuje benefity, o kterých jsme netušili, dokud jsme je nezkusili.

 

KOMBINACE - PROGRAMY - s osobním ústním či telefonickým kontaktem:

3 SPECIÁLY PRO ŽENY:

"re/start" pro ženy, které dlouho necvičily, chtějí začít, cvičení jednoduché, od základů, aktivace, mobilita, síla, low cardio, regenerační triky,

"síla a krása" pro ženy, které udržují formu a i v časech ne úplně dobrých, chtějí pro sebe víc. Cvičení pro středně a víc pokročilé (myslím kondici, na věk nehrajeme, určeno pro každý věk), vynikající jako prevence zranění k rekreačním sportům, 

"PRO zdravé návyky" komplexní program pro ženy, které chtějí najít přirozený rytmus svého těla pro zdraví, sílu a případně i zhubnutí a udržení hmotnosti a dobré kondice. (Podrobnější info osobně).

Přijde den, kdy zjistíte, že Váš tréninkový program je Váš cenný majetek, a už ho nebudete chtít ztratit ani opustit.  

Neznamená to, že když máme speciály pro ženy, že muže do týmu bbleisure nebereme, naopak, ty, které máme, si hýčkáme, a i mužům jsou naše online, remote, Nordic Walking, zkrátka všecky lekce přístupné. 

 

Ceník od 1. 1. 2021:

Skupinové lekce v tělocvičně - cena za 1 osobu ve skupinové lekci:

140,- Kč při jednorázovém vstupu / 120,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 600,- Kč. Tato cena platí i pro MaMi včetně mimi.


Senioři od 65 let 70,- Kč / při jednorázovém vstupu / 60,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 300,- Kč.

Všechny lekce v Baluo, na které si rezervujete místo a včas jej neodhlásíte, jsou zpoplatněny v plné výši.

Nordic Walking - cena za 1 osobu ve skupinové 90ti minutové lekci: 140,- Kč.
Osoby mladší 18 let a starší 65 let 70,- Kč.
Cena za individuální lekci 250,- Kč/90 min.

Ceny programů PRO ženy jsou uvedeny buď přímo u nich nebo sjednávány podle domluvené náplně a rozsahu programů.

Ceny online lekcí jsou naceněny poloviční částkou běžné lekce v tělocvičně.

Držte se ve zdraví!

Beata BB